W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Stażysta, Internal Infractructure
staż płatny

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba odbywająca staż będzie:

  • pracować wspólnie z zespołem infrastruktury wewnętrznej (procesy zakupowe, magazynowe, zarządzanie licencjami)
  • poznawać architekturę Onet.pl oraz procesy backoffice’owe
  • brać udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemów wewnętrznych
  • brać udział w tworzeniu spisów z natury sprzętu, przeprowadzaniu analiz, wykonywaniu czynności biurowo - magazynowych

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

  • pasjonować się informatyką, wykonywaniem analiz
  • być otwarty na poznawanie nowych tematów związanych z infrastrukturą zarządzania środkami trwałymi
  • być otwarty na współpracę w zespole
  • szybko przyswajać wiedzę

Mile widziane:

  • status studenta (studenci IV i V roku)
  • osoby, które mogą poświęcić minimum 30 godzin w tygodniu
  • otwartość na wykonywanie czynności audytowych i kontrolingowych

Oferujemy

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie za staż
  • odbycie stażu w dynamicznym, doświadczonym zespole
  • wsparcie w rozwoju
  • interesujące, ambitne wyzwania