Posiadasz doświadczenie w roli Scrum Mastera lub Agile Coacha w zespołach realizujących projekty IT? Jesteś zapalonym graczem zespołowym? Potrafisz wnikliwie obserwować i wyciągać wnioski?

Jeżeli odpowiedziałeś 3x tak, właśnie na Ciebie czekamy! Dołącz do naszego kilkunastoosobowego zespołu Scrum Masterów pracujących w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Scrum Master/Agile Coach

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: SM/AG/WRO

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która:

  • w swoim postępowaniu kieruje się wartościami agile: otwartością, transparentnością
  • jest samodzielna i czuje odpowiedzialność za powierzone zadania
  • ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i świetnie dogaduje się z ludźmi
  • jest kreatywna i nie ustaje w poszukiwaniu sposobów, jak efektywniej realizować projekty IT

Ważne dla nas umiejętności praktyczne to:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomość metodyk i technik ze spektrum Agile
  • umiejętność facylitacji spotkań, prowadzenia warsztatów lub szkoleń
  • umiejętność zorganizowania pracy zespołów rozproszonych
  • sprawne posługiwanie się Jira/Confluence/Trello
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania

Czym będziesz się zajmować?

  • budowaniem efektywnych zespołów agile’owych skoncentrowanych na dostarczaniu wartości biznesowej,
  • edukacją, mentoringiem i coachingiem członków zespołów deweloperskich, Product Ownerów i interesariuszy
  • współpracą z menedżerami w celu usprawniania procesów i eliminacji strat
  • współtworzeniem i wdrażaniem narzędzi, usprawniających pracę zespołów
  • współtworzeniem miar efektywności procesów empirycznych i wdrażaniem narzędzi do ich pomiaru
  • współpracą z partnerami zewnętrznymi
  • wsparciem procesów formalnych związanych z prowadzeniem i rozliczaniem prac projektowych

Oferujemy

Zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnej firmie IT, w rewelacyjnej atmosferze
  • możliwość udziału w ciekawych projektach informatycznych, również międzynarodowych
  • rozwój zawodowy i możliwość ciągłego poszerzania swojej wiedzy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.