top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów i zatrudniamy ponad 2 000 pracowników?
  • Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na Świecie i jesteśmy notowani na Giełdzie?
  • Dział IT w Grupie Żywiec jest partnerem dla biznesu w wyborze i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań?
  • Dział IT jest częścią globalnej struktury IT (GIS – Global Information Services) w ramach całego Heinekena?
Specjalista ds. Planowania i Analiz IT
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie procesu planowania kosztów i ich weryfikacja w trakcie trwania projektów
  • Współprzygotowanie budżetu IT oraz stała analiza bieżących kosztów w odniesieniu do zaplanowanych wydatków
  • Kontrola poprawności wystawianych faktur oraz księgowań wewnątrz organizacji w obszarze IT
  • Optymalizacja zbędnych kosztów oraz wprowadzanie inicjatyw oszczędnościowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Działu IT, w tym w szczególności na potrzeby biura projektów (PMO)
  • Opracowywanie komunikacji zmian będących następstwem projektów realizowanych przez Dział IT
  • Administracja procesu zakupowego na potrzeby Działu IT
  • Udział w innowacyjnych projektach i inicjatywach prowadzonych przez Dział IT wspólnie z innymi działami firmy

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie finansów, ekonomii, zarządzania projektami lub informatyka
  • Około 3 lat doświadczenia w administracji projektów i kontroli kosztów
  • Wiedzy na temat podstawowych zagadnień finansowych takich jak: koszty stałe/zmienne, amortyzacja, rozliczenia międzyokresowe, tworzenie rezerw, inwestycje
  • Znajomości szeroko rozumianych rozwiązań IT
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Praktycznej umiejętności wykorzystania narzędzi służących do analizy danych – MS Excel i MS Access oraz obsługi systemów klasy ERP, np.SAP
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji oraz chęci do pracy z różnymi działami w organizacji

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę na czas określony około półtora roku oraz system premiowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (deputat piwny, opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny itp)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznym środowisku i dużą różnorodność zadań
  • możliwość nawiązywania relacji z kolegami z IT w innych krajach w ramach Heinekena i zdobywania doświadczeń z pracy w środowisku multikulturowym
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom