Będziesz pracował w zespole Content Management Platforms rozwijającym platformę zarządzania treściami portali grupy RASMAG (Ringier Axel Springer Media AG), z której korzystają redaktorzy wydający treści dla ponad 20 milionów użytkowników w całej Europie.

 Rozwijając i utrzymując naszą platformę edycyjną będziesz miał okazję korzystać z popularnych technologii, na własnej skórze doświadczając czym jest devops :)

W naszym zespole zawsze znajdziesz nowe wyzwania i coś ciekawego do nauczenia się.

Poznasz wielu specjalistów w różnych obszarach wiedzy (nie tylko IT), chętnie dzielących się doświadczeniem i konstruktywną krytyką :)

Backend Developer

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PCMP/KRK

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmował?

  • Tworzeniem solidnego i skalowalnego repozytorium treści dużego systemu CMS
  • Rozwojem nowych i obecnych funkcji systemu, poprzez mikroserwisy backendowe działające w naszej chmurze (NodeJS i Python), oraz warstwę bazy danych (Postgres, Cassandra, SOLR i Redis)
  • Automatyzowaniem testów funkcjonalnych i jednostkowych
  • Przeglądami kodu innych programistów w zespole
  • Monitorowaniem rozwiązań przy użyciu zaawansowanego systemu monitoringu
  • Usuwaniem awarii i eliminowaniem źródeł ich występowania

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości asynchronicznego programowania w językach Python (Tornado) i/lub JavaScript (Node.js)
  • Dobrej znajomości baz danych (Postgres, Cassandra)
  • Doświadczenia w używaniu systemu kontroli wersji Git
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:Doświadczenie przy tworzeniu systemów zarządzania treścią

  • Znajomość technologii Big Data (hdoop, kafka)
  • Znajomość SOLR
  • Doświadczenie w używaniu systemów Continuous Integration
  • Znajomość zwinnych metodyk SCRUM

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach informatycznych wpływających na losy firmy i jej 23+ milionów użytkowników
  • Rozwój zawodowy i możliwość awansu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Dużo dobrej kawy :)
  • Elastyczne godziny pracy

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.