top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce i należymy do Grupy Heineken?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • W 2015 roku wyprodukowaliśmy i przetransportowaliśmy 11, 5 mln hektolitrów piwa do naszych klientów?
  • W sezonie z naszych browarów wykonujemy ponad 500 wysyłek dziennie?
Kierownik ds. Logistyki Klientów Kluczowych
Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

  • opracowywanie strategii logistycznej obsługi kluczowych klientów oraz egzekwowanie ustaleń w oparciu o regularne monitorowanie wykonania
  • utrzymywanie regularnych kontaktów z kluczowymi klientami Grupy Żywiec
  • budowanie i egzekwowanie założeń strategii komunikacji
  • dbanie o relacje biznesowe oraz bezpośrednią współpracę z Zespołami Logistyki Klientów
  • wycena programów optymalizacji łańcucha dostaw Grupy Żywiec i Klientów oraz komunikacja korzyści finansowych w ramach Grupy Żywiec oraz do Klientów
  • zarządzanie działaniami między Działami Łańcucha Dostaw i Sprzedaży Klientów
  • analiza ustalonych wskaźników klienckich z wykorzystaniem szczegółowej wiedzy i doświadczeń  uzyskanych podczas współpracy z klientami
  • identyfikacja wymagań biznesowych oraz śledzenie trendów rynkowych i dobrych praktyk oraz współpraca z działami wspierającymi
  • aktywny udział w krajowych i międzynarodowych grupach roboczych, a także forach wymiany wiedzy

Czego poszukujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych lub specjalistycznych w logistyce, w logistycznej obsłudze klienta lub w dziale rozwoju logistyki/sprzedaży
  • wykształcenia wyższego - mile widziane kierunkowe (ekonomia, logistyka)
  • znajomości procesów Order-To-Cash w branży FMCG
  • biegła znajomości pakietu MS Office (Excel, Powerpoint), systemów ERP
  • umiejętności negocjacyjnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1)
  • rozwiniętych zdolności analitycznych
  • orientacji na wyniki, klienta i działalność biznesową
  • otwartości na częste wyjazdy służbowe

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • rozwój poprzez szkolenia i programy rozwojowe oraz aktywny udział w strategicznych projektach biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom