top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto na poziomie 2 393 mln złotych?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
Koordynator ds. Wynagrodzeń i Świadczeń Pozapłacowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • kreowanie i wdrażanie polityki C&B z uwzględnieniem standardów Heineken i wewnętrznych wymagań Grupy Żywiec
  • koordynacja polityki wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych
  • wartościowania stanowisk pracy według metodologii Hay
  • współpraca z działem HR i Kadry Kierowniczej w obszarze wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych
  • koordynacja międzynarodowej wymiany pracowników
  • współpraca ze związkami zawodowymi
  • analityka wskaźników personalnych

Czego poszukujemy:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i tworzenie rekomendacji zmian
  • praktycznej znajomości kodeksu prawa pracy
  • znajomości zasad naliczania listy płac
  • wiedzy w zakresie tworzenia systemów premiowych oraz pozapłacowych systemów motywacyjnych
  • umiejętności pracy w programie MS Excel - poziom zaawansowany (tworzenie makr)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (poziom B2)
  • znajomości metodologii wartościowania metodą Hay będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę oraz premie roczną
  •  niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (deputat piwny, opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny itp)
  • możliwość poznania wielu ciekawych obszarów do dalszego rozwoju
  • pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku
  • możliwość realnego wpływu na realizowane zadania
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom