W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z internetu.

Stażysta Helpdesk

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmować?

  • Usuwanie awarii zgłaszanych przez pracowników
  • Nadawanie uprawnień dla nowych pracowników
  • Naprawa i przygotowanie sprzętu do wysyłki
  • Konfiguracja komputerów i urządzeń przenośnych
  • Poznawanie istniejących  procedur wewnętrznych firmy
  • Tworzenie instrukcji obsługi dla sprzętu, oprogramowania oraz zestawów wyposażenia sal konferencyjnych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów
  • Wiedza z zakresu budowy i działania sieci LAN
  • Biegła znajomość obsługi Windows (mile widziana znajomość MacOS)
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole na pierwszej linii wsparcia,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni)
  • Możliwość pracy na ¾ etatu
  • Staż płatny
  • Możliwość pracy w nowoczesnej spółce technologicznej
  • Szkolenia z procesów i narzędzi
  • Kontakt z ekspertami na pozostałych liniach wsparcia

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.