W DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów.
Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie.
Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Młodszy Programista, Zespół Vertical Portals

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Budowanie witryn oraz platform narzędziowych w oparciu o rozwiązania chmurowe Onet  (Node.js)
  • Współtworzenie wizji rozwoju dotyczących dalszego rozwoju istniejących rozwiązań
  • Zapewnienie stabilności działania
  • Uczestnictwo w procesach utrzymaniowych
  • Bieżąca analiza uruchomionych rozwiązań i przedstawianie wniosków

Wymagania

Wymagania:

  • Udział w co najmniej 2 projektach komercyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów i narzędzi internetowych
  • Znajomość co najmniej jednego z języków programowania (JavaScript, Python, PHP, Java, .NET)
  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość technologii internetowych (protokoły sieciowe, WebSerwisy, cache, kolejki)
  • Chęć poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii, umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, orientację na cel oraz umiejętność kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień programowania asynchronicznego na platformie Node.js
  • Umiejętność pracy z użyciem systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość zwinnych metodyk Scrum lub Kanban

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę  w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
  • Możliwość poznania jak działa duży portal od środka
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i pogłębiania wiedzy technologicznej
  • Ambitne wyzwania
  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów