Software Developer, Node.js

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i utrzymanie produktów
  • Planowanie architektury i kierunków rozwoju produktów
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile oraz z innymi zespołami w firmie
  • Tworzenie testów oraz dokumentacji
  • Odpowiedzialność za zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku programisty aplikacji Web
  • Znajomości relacyjnych baz danych
  • Znajomości obsługi systemu kontroli wersji (GIT)
  • Chęci poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość języka Node.js
  • Doświadczenie przy projektach Cloud-owych
  • Doświadczenie w pracy z bazami NoSQL
  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM
  • Znajomość zagadnień programowania asynchronicznego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę dla najbardziej rozpoznawalnych marek mediowych w Polsce
  • Pracę z inspirującymi ludźmi w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
  • Ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
  • Pakiet świadczeń socjalnych dostosowany do indywidualnych potrzeb (program kafeteryjny)