INSPIRE THE WORLD CREATE THE FUTURE
Praktykant/ka – przetwarzanie języka naturalnego
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny: AI/NLP/INT

Zapraszamy Cię do jednego z największych w Europie zespołów AI zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego, wizją komputerową, analizą BigData oraz innymi inteligentnymi rozwiązaniami. Pracujemy w oparciu o najnowsze metody uczenia maszynowego (w tym sieci neuronowe),           rozległe zasoby danych oraz adekwatne zasoby obliczeniowe. Wyniki naszych prac publikujemy, sprawdzamy startując w konkursach naukowych, a także wdrażamy w produktach używanych przez setki milionów ludzi na całym świecie.

Zadania

Udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z przetwarzaniem języka naturalnego, w następujących obszarach:

  • Question Answering
  • Natural Language Understanding/Generation
  • Language Modeling
  • Machine Translation
  • Web/Social Network/Opinion Mining, Text Mining, Text Analytics
  • Knowledge Discovery in Big Data

 Wymagania

  • Ogólna znajomość technik uczenia maszynowego
  • Dobra znajomość środowiska Linux
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: Python, Java, C lub C++
  • Stopień licencjata lub inżyniera informatyki, matematyki lub kierunków pokrewnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Ogólna znajomość zagadnień, algorytmów i narzędzi związanych z przetwarzaniem języka naturalnego
  • Znajomość narzędzi takich jak: NumPy, scikit-learn, TensorFlow, Pandas, Theano, Caffe, Keras lub podobnych
  • Doświadczenie w korzystaniu z usług sieciowych Amazon Web Services
  • Doświadczenie w crawl-owaniu Internetu, wyszukiwaniu informacji (information retrieval) lub projektach Big Data

Oferujemy

  • Płatną praktykę w międzynarodowej firmie w wymiarze 3* miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektach
  • Elastyczne godziny pracy

Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.