Chapter Leader ( Chapter Omnichannel Product Design and Orchestration)
Miejsce pracy:Warszawa
Wiemy, że dobre decyzje bywają nieoczywiste. Tu możesz razem z nami tworzyć kulturę organizacyjną, w której czujemy, że możemy być sobą i że razem możemy więcej. Dołącz do Banku BNP Paribas i razem z nami buduj Bank dobrych decyzji.

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Zakres Obowiązków:

  • Praca ramię w ramię z innymi członkami Chapteru;
  • Jesteś mentorem i pomagasz członkom Chapteru zdobywać wiedzę i kompetencje w danej dyscyplinie;
  • Zapewniasz, że członkowie Chapteru są odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani oraz że korzystają ze środowiska pracy, które pozwala im doskonalić się i rozwijać;
  • Przeprowadzasz regularną inspekcję i adaptację wyników prac, wiedzy i kompetencji członków Chapteru w oparciu o jasny wspólny punkt odniesienia;
  • Dbasz o ciągłe doskonalenie Chapteru i wprowadzanie ulepszeń w zakresie standardów i potrzeb rozwojowych;
  • Dobrze radzisz sobie w swojej dyscyplinie i jesteś uważany za mentora w zakresie specjalizacji Chapteru.
  • W Tribie współpracujesz z kluczowymi rolami w Squadzie, aby ulepszać sposoby pracy i poprawiać wydajność (np. Product Ownerzy, Scrum Masterzy); w Tribie współpracujesz z Tribe Leadership Teamem, zwłaszcza z rolami najbliższymi jego dyscyplinie (np. Tribe Leader, IT Tribe Leader); na poziomie pomiędzy Tribe’ami współpracujesz z Gildiami, aby wspierać i poszerzać wiedzę ekspercką swojego Chapteru i Chapterów o tej samej specjalizacji w innych Tribe’ach; w zakresie procesów HR i zarządzania planem rozwojowym swoich pracowników kooperujesz z zespołami HR.

Wymagania:

  • inspirowanie i motywowanie, współpraca, rozwijanie innych, aktywne słuchanie, planowanie i organizowanie, proaktywność, dokładność w działaniu, komunikacja werbalna i pisemna;
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym/IT/consulting, w tym min 2 lata w bankowości detalicznej,
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi (umiejętność motywowania i budowania zaangażowania zespołu),
  • Praktyczna znajomość rozwiązań architektonicznych i technologicznych wspierających model omnichannel,
  • 2 lata doświadczenia w pracy w metodyce zwinnej,
  • 3 lata doświadczenia we wdrażaniu przekrojowych projektów (doświadczenie we współpracy cross funkcyjnej),
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie C1.

Mile widziane

  • Doświadczenia w rozwoju aplikacji bankowości internetowej i/lub mobilnej i/lub aplikacji teleinformatycznych,
  • Znajomość produktów i procesów bankowych w zakresie bankowości detalicznej.

Masz jak w Banku:

  • Dołączenie do organizacji o globalnym zasięgu, która jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia, wieku czy poziomu sprawności;
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.
BNP Paribas
Bank Polska S.A.