Kariera otwarta Warta

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Procesu Rzeczoznawczego
Miejsce pracy: Katowice
śląskie
Numer Referencyjny: KPRZ/AM/ZEW/06/2024

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy podległej jednostki,
  • nadzór nad terminową realizacja zleceń zdalnych w zakresie likwidacji szkód majątkwych,
  • utrzymywanie wysokiej jakości realizowanych zleceń poprzez kontrolę, monitoring pracy oraz szkolenia,
  • zapewnienie odpowiedniej wydajności w podległym zespole,
  • zapewnienie ciągłości obsługi poprzez rekrutację rzeczoznawców,
  • optymalizacja czynności wykonywanych przez podległych rzeczoznawców,
  • współpraca z pozostałymi Kierownikami jednostek DTLS oraz Pionu Likwidacji Szkód.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie obsługi technicznej likwidacji szkód majątkowych,
  • znajomość technologii napraw,
  • znajomość zasad określania przyczyny szkody,
  • znajomośc zasad wyceny szkód,
  • umiejętność organizacji pracy zespołu i motywowania, komunikatywność,
  • wykształcenie wyższe techniczne / wyższe ogólne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
  • zaangażowanie, dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą, pełna wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

Dołącz do nas!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.