EVITY – Twój prestiżowy dojazd do celu

EVITY wprowadza do Polskich miast w 100% elektryczne taksówki. Dzięki elektrycznej flocie ograniczamy szkodliwą emisję CO2 w miastach. EVITY świadczy usługi na najwyższym poziomie za sprawą profesjonalnej obsługi. Każdy nasz samochód jest wyposażony w fotelik dziecięcy, aby dzieci mogły również bezpiecznie podróżować.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnym modelu biznesowym – taxi EV! Już dziś dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Kierowca Taxi Evity
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów na najwyższym poziomie według standardów panujących w firmie;
  • dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego samochodu elektrycznego;
  • rozliczanie kursów i raportowanie do przełożonego;
  • cykliczne ładowanie pojazdów według ustalonego harmonogramu.

Profil Kandydata:

  • min.1 rok czynne prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do pracy w oparciu o umowę prowizyjną;
  • mile widziane doświadczenie w przewozie osób;
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • EkoZdrowie
  • Karta Medicover Sport
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen
  • EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
  • EkoRozwój
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Innowacyjne projekty emobility
  • EkoWorkPlace
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni