Inżynier ds. Dokumentacji Energetycznej
Miejsce pracy: Słupsk
Nr ref.: ET/13/04/2024

Data zakończenia publikacji: 16.05.2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji majątku sieciowego WN, Sn w zakresie pozyskiwania, utrzymania i udostępniania danych
  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej, zagospodarowania terenu oraz uzgodnienia branżowe w zakresie sieci WN i SN
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie majątku sieciowego w Oddziale
  • Zakładanie nowego, uzupełnienie, aktualizacja paszportu obiektu sieciowego WN, SN oraz prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych WN (linii WN i GPZ)
  • Realizacja procesu związanego z dzierżawą majątku sieciowego
  • Realizacja zadań wynikających z procesu w obszarze zarządzania środkami trwałymi majątku sieciowego WN i transformatorów i prowadzenie ksiąg majątkowych.
  • Prowadzenie (w formie papierowej oraz w systemach informatycznych) ewidencji majątku sieciowego WN, WN/Sn w zakresie pozyskiwania, utrzymania i udostępniania danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kier.  elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Umiejętność obsługi programów graficznych CAD
  • Znajomość elementów infrastruktury energetycznej WN, SN i nN
  • Znajomość obowiązujących aktów prawnych w zakresie energetyki (Prawo energetyczne, Polskie Normy i innych) oraz przepisów Prawa budowlanego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” lub „D”

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne