DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.
Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.
Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.

Rzeczoznawca / Ekspert ds. oględzin pojazdów
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • oględziny pojazdów (45-60 min.) dla leasingu / CFM na aplikacji mobilnej *)
  • oględziny pojazdów (60-90 min.) przed zakupem na aplikacji mobilnej*)
  • _ *) Średni czas oględzin pojazdu nieuszkodzonego wraz z wprowadzeniem danych do aplikacji; Ekspert w trakcie oględzin wprowadza dane do aplikacji DEKRA, która automatycznie tworzy i wysyła raport po zakończeniu oględzin; Istnieje możliwość rozszerzenia współpracy o wykonywania kosztorysów, określania wartości pojazdów za dodatkowym wynagrodzeniem.

Nasze wymagania:

  • znajomość budowy pojazdów oraz technologii napraw blacharsko-lakierniczych
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie oględzin pojazdów zdobyte w stacji kontroli pojazdów, serwisie blacharsko-lakierniczym, towarzystwie ubezpieczeniowym, biurze rzeczoznawczym
  • prawo jazdy kat B. oraz samochód prywatny
  • niezbędne narzędzia do pracy

To oferujemy:

  • współpracę z największą organizacją rzeczoznawców samochodowych w Europie
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • oferujemy pakiet zleceń, który może generować przychód na poziomie ok. 10.000-12.000 zł (netto) / m-c
  • szkolenia techniczne z techniki motoryzacyjnej

Prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DEKRA Polska sp. z o.o. i DEKRA Certification sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie do CV również poniższej klauzuli:

"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez wyżej wskazane firmy."

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), przedstawiamy Państwu  pełną informację odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych w naszych rekrutacjach:

  1. Współadministratorami Państwa danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych są DEKRA Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-673, ul. Konstruktorska 12A oraz DEKRA Certification sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 54-202, ul. Legnicka 48H
    (dalej: Współadministratorzy danych).
  2. Współadministratorzy danych uzgodnili, że odpowiadają w takim samym stopniu za wypełnienie obowiązków wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w szczególności w odniesieniu do realizacji praw, przysługujących Państwu.
  3. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować
    do naszego Inspektora Ochrony Danych pod adresem: [email protected] .
  4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z nawiązaniem współpracy.
  5. Podanie przez Państwa danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest dobrowolne jednakże niezbędne i konieczne w celu rekrutacji. Dane te będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO.
  6. Podanie przez Państwa pozostałych danych między innymi takich jak umiejętności, zainteresowania, czy zdjęcie umieszczone w CV (wizerunek) jest dobrowolne a ich przetwarzanie odbywać się będzie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, co oznacza, że dane te będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody.
  7. Państwa dane osobowe będą przetwarzane również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO,
    w celu ochrony przed ewentualnymi roszczeniami związanymi z rekrutacją, z uwagi na prawnie uzasadniony interes Współadministratorów danych.
  8. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty świadczące na rzecz Współadministratorów danych usługi związane z procesem rekrutacyjnym, upoważnieni pracownicy/współpracownicy Współadministratorów danych przeprowadzający proces rekrutacji, inne spółki z Grupy DEKRA zaangażowane w proces rekrutacji oraz firmy z którymi Współadministratorzy danych mają zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych,
    np. firmy informatyczne.
  9. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania bieżącej rekrutacji oraz przez okres dochodzenia ewentualnych roszczeń, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy, licząc od wpłynięcia aplikacji.
  10. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie danych do dalszych rekrutacji, a także z uwagi na prawnie uzasadniony interes Współadministratorów danych jakim jest ochrona przed ewentualnymi roszczeniami, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 36 miesięcy, licząc od wpłynięcia aplikacji.
  11. Na zasadach i warunkach określonych w RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania (uzupełnienia, poprawiania), usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do wycofania, w dowolnym momencie, każdej udzielonej nam zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail wskazanym w pkt. 3.
  12. Jeżeli uznają Państwo, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, możliwe jest wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  13. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, tj. poza EOG.
  14. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w taki sposób, że w wyniku zautomatyzowanego przetwarzania mogłyby zapadać jakiekolwiek decyzje, miałyby być powodowane inne skutki prawne lub w inny sposób miałoby to istotnie wpływać na Państwa sytuację.

Niezależnie od powyższego informujemy, iż Współadministratorzy danych  zastrzegają sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.