top
Junior Product Owner
Miejsce pracy: Kraków

O firmie:

FUTURITI S.A. to ugruntowana firma w sektorze produkcji oprogramowania, specjalizująca się w realizacji ambitnych i zaawansowanych technologicznie projektów e-commerce. W naszej codziennej pracy stosujemy skrupulatnie ułożone procesy, co pozwala na efektywną realizację projektów oraz zapewnia spokojną przestrzeń do działania.

O projekcie:

Pracując jako Junior Product Owner, będziesz wspierać Product Ownera w rozwijaniu naszych produktów xSale oraz Futuriti WMS, które automatyzują i optymalizują pracę w średnich i dużych e-commerce oraz magazynach.

Zakres obowiązków:

Wspieranie Product Ownera w budowie i realizowaniu backlogu produktu

Przygotowywanie dokumentacji biznesowej oraz technicznej

Weryfikacja realizacji funkcji zgodnie z założeniami biznesowymi

Wsparcie dla zespołu programistów w realizacji nowych funkcji

Utrzymywanie bliskich relacji z klientami i zrozumienie ich potrzeb

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, biznesem lub technologią

Pierwsze doświadczenie w roli Product Ownera lub podobnej będzie dodatkowym atutem

Zrozumienie metod Agile i Scrum

Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność komunikacji i budowania relacji

Zainteresowanie obszarem zarządzania produktami

To oferujemy:

Pracę w zespole profesjonalistów, pracujących nad ciekawymi i zaawansowanymi technologicznie projektami

Pracę w biurze w Krakowie lub Gdyni

Udział w sukcesie firmy rozwijającej się dużo szybciej niż rynek

Szkolenia i programy rozwojowe

Program Employee Stock Ownership Plan (ESOP) - możliwość posiadania udziałów firmy, co stanowi dodatkowy sposób na nagradzanie Cię za Twój wkład w rozwój firmy. ESOP pozwala również na większą stabilność finansową i większe zaangażowanie w rozwój firmy.

Pakiet benefitów, w tym: karta sportowa, prywatna opieka medyczna

Administratorem danych jest Futuriti Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-393, ul. Babińskiego 69. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

top