Dzień dobry

dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy
efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
PRODUCT OWNER W OBSZARZE UBEZPIECZEŃ

Departamentu Ubezpieczeń

(Warszawa)

Masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę
    - bo bezpieczeństwo
    zatrudnienia dla każdego
    z nas jest superważne
  • Prywatną opiekę zdrowotną
    na terenie całej Polski
    - bo zdrowie jest
    najważniejsze.
  • Pełny pakiet
    benefitów:

    od kultury, sportu,
    do wypoczynku
  • Zdrową równowagę
    między pracą a życiem
    osobistym
    - bo nie samą
    pracą człowiek żyje
  • Twoje zadania:

    • tworzenie polityki wdrożenia produktów ubezpieczeniowych do systemów IT (systemy: agencyjne, sprzedażowe, operacyjne i inne),
    • wdrażanie funkcjonalności do systemów IT wynikających ze zmian w produktach ubezpieczeniowych, z zaleceń Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz z przepisów prawa,
    • współpraca z zespołami developerskimi IT nad spełnieniem kryteriów gotowości funkcjonalności do wdrożeń produkcyjnych,
    • umiejętność zarządzania backlog’iem prac zlecanych do zespołów developerskich,
    • koordynowanie prac ekspertów z różnych obszarów w celu przygotowania zmian do dalszych prac,
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi i koordynowanie prac wdrożeniowych dostarczanych rozwiązań,
    • komunikowanie postępów prac interesariuszom na poziomie Zarządu;
    • wspieranie stabilizacji po wdrożeniu przyrostu Produktu na środowisko produkcyjne i nadzór na produkcyjnym funkcjonowaniem,
    • monitorowanie trendów rynkowych w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT w zakresie produktów ubezpieczeniowych.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w analogicznej roli w projekcie zwinnym,
    • umiejętność zarządzania interesariuszami różnego szczebla,
    • zdolności analityczne oraz umiejętność syntetyzowania zebranego materiału,
    • zdolność radzenia sobie w pracy przy zmieniających się priorytetach,
    • orientacja na cel oraz wytrwałość w realizacji zadań,
    • podstawowa znajomość procesów i procedur w branży finansowo-ubezpieczeniowej,
    • znajomość narzędzia JIRA.
    To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko.
    Aplikuj Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
    Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

    Administratorem danych osobowych osób odpowiadających na niniejsze ogłoszenie będzie PKO Leasing S.A. z siedzibą w Warszawie (00-116), przy ul. Świętokrzyskiej 36 („Spółka”). Dane będą przetwarzane w celu obsługi procesu rekrutacji, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Spółce. Możliwy kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz Państwa uprawnienia wynikające z tego faktu, zostały opisane na formularzu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Spółki, w zakładce dedykowanej ochronie danych (RODO).