Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Broker Ubezpieczeniowy - Dołącz do WTW w Polsce!
Miejsce pracy: Warszawa
Numer Referencyjny: APBU/01.2024

Rozwijaj się zawodowo, pracując z dobrymi markami w zespole profesjonalnych brokerów! Korzystaj z bogatego know-how naszej firmy i szlifuj swój warsztat w środowisku, które sprzyja ambitnym pasjonatom swojego zawodu.

Twój zakres zadań:

  • budowanie relacji z klientami biznesowymi i obsługa umów ubezpieczenia
  • doradztwo, analiza potrzeb i aranżowanie dla nich ofert produktowych
  • prowadzenie negocjacji z zakładami ubezpieczeniowymi
  • wdrażanie nowych produktów ubezpieczeniowych
  • rozwijanie portfela klientów

Nasze oczekiwania:

  • dobrze znasz rynek ubezpieczeń
  • masz umiejętności budowania relacji z klientem oraz zakładami ubezpieczeniowymi
  • chcesz dostarczać klientom wysokiej jakości usługi brokerskie
  • zależy Ci na współpracy opartej na szacunku oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku
  • ważnymi wartościami dla Ciebie są standardy etyczne  i uczciwość w kontakcie z klientem
  • bardzo dobrze  organizujesz własną pracę
  • motywują Cię nowe wyzwania, chcesz rozwijać swój warsztat i zdobywać nową wiedzę

To Ci oferujemy:

  • pracę w zespole składającym się z doświadczonych brokerów i ekspertów
  • sposobność do podnoszenia swojej wiedzy ubezpieczeniowej, pogłębiania świadomości biznesowej
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez szkolenia zawodowe i współpracę z ekspertami
  • stały rozwój w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów (pełen zakres znajdziesz na stronie Twoja Kariera): nagrody i premie finansowe, programy wsparcia, inicjatywy prozdrowotne, rozwój działań pozazawodowych (akcje charytatywne, integracyjne, związane z ulepszaniem naszego środowiska pracy, DEI, zabezpieczenia finansowe pracowników i ich rodzin)
Dołącz do naszego zespołu!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Willis Towers Watson Polska sp. z o.o., siedziba Spółki: ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszawa (dalej WTW).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez WTW Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO polega na zabezpieczeniu WTW przed ewentualnymi roszczeniami.  Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli chcesz podać nam dodatkowe dane, które wykraczają poza zakres wymagany przepisami Kodeksu Pracy lub by Twoje dane były przechowywane na potrzeby przyszłych rekrutacji, będą one przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. Twojej dobrowolnej zgody. W każdym momencie masz prawo wycofać swoją zgodę, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

WTW będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz WTW. Ponadto WTW będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa oraz do spółek z Grupy Kapitałowej WTW na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, gdzie prawnie uzasadnionym interesem WTW jest zapewnienie utrzymania relacji biznesowych oraz prawidłowego wykonywania umów.

Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych o ile podmioty mające siedzibę w tych państwach w odpowiedni sposób zabezpieczają dane osobowe, tj. jeżeli Komisja Europejska uznała, że takie państwo zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych lub jeżeli odbywa się to w oparciu o mechanizmy zapewniające równoważny stopień ochrony, przede wszystkim Standardowe Klauzule umowne lub Wiążące Reguły Korporacyjne.

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o odpowiednich lub właściwych zabezpieczeniach, kopię danych lub informacje o miejscu udostępniania danych skontaktuj się z nami w sposób podany na końcu niniejszej klauzuli informacyjnej.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

WTW będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji. Niezależnie od powyższego, jeżeli Twoje dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – Twoje dane mogą być przetwarzane do czasu wycofania Twojej zgody.

Jakie masz prawa?

Przysługuje Ci prawo do:

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:

Inspektor Ochrony Danych: [email protected]

Willis Towers Watson Polska sp. z o.o., ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszawa