​Referent ds. Rozliczeń Usług Dystrybucyjnych
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 05/MGK/2024

Data zakończenia publikacji:28.07.2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie usług dystrybucyjnych
  • Obsługa spraw i reklamacji dotyczących rozliczania usług dystrybucyjnych
  • Obsługa procesu fakturowania Sprzedawców
  • Wykonywanie bilansów na umowach z rozliczeniem przedpłatowym
  • Konsultacje z komórkami merytorycznymi
  • Sporządzanie raportów i prezentacj

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (informatyczne, księgowe, finansowe)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i terminowość
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój oraz umiejętność czerpania z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Znajomość języka SQL i baz danych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat z naciskiem na długoterminową współpracę
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Zaangażowany zespół inżynierów i naukę naszych metod, narzędzi i systemów
  • Pracę w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Wsparcie mentora w okresie wdrożeniowym
  • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne