Pomocnik Elektromontera Sieci Elektroenergetycznych/ Elektromonter Sieci Elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: MT01/II/2023

Data zakończenia publikacji: 26.07.2024

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja prac na sieci WN, SN, nN zgodnie z zakresem zleconych prac inwestycyjnych, remontowych i eksploatacyjnych
  • Realizacja prac na sieci WN i stacjach WN/SN, stacjach SN/SN zgodnie z zakresem zleconych prac inwestycyjnych, remontowych i eksploatacyjnych
  • Udział w lokalizacji i usuwaniu zdarzeń awaryjnych w sieciach WN, SN i nN
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami, w tym m.in. obsługa sprzętu HDS, podnośnika i aut ciężarowych
  • Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego i pełnienie dyżuru pogotowia domowego
  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac i przygotowywanie dokumentacji powykonawczych zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe – kierunek elektryczny lub pokrewny; w przypadku braku wykształcenia zawodowego konieczna udokumentowana praktyka zawodowa w kierunku elektrycznym/elektroenergetycznym​
  • Znajomość budowy sieci nN, SN i WN oraz obowiązujących w tym zakresie przepisów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pełnienia dyżurów domowych
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na rekrutowanym stanowisku, praca na wysokości powyżej 3m
  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej, umiejętność pracy zespołowej
  • Posiadanie wysokiej kultury osobistej
  • Otwartość na systematyczne podnoszenie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności i uprawnień elektroenergetycznych
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne – kierunek elektryczny lub pokrewny
  • Doświadczenie zawodowe przy bezpośredniej eksploatacji sieci elektroenergetycznej nN, SN
  • Uprawnienia do prac pod napięciem przy elektroenergetycznych liniach napowietrznych i kablowych oraz urządzeniach rozdzielczych do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. C, C+E
  • Uprawnienia na obsługę HDS, podnośników koszowych, koparek oraz na obsługę pił spalinowych
  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” w zakresie: urządzenia, instalacje i sieci o napięciu do i powyżej 1 kV

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne