Elektromonter TOO
Miejsce pracy: Człuchów
Nr ref.: ET/17/05/2024

Data zakończenia publikacji: 18.07.2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i eksploatacja bezpośrednich i półpośrednich układów pomiarowych
  • Parametryzacja układów pomiarowych półpośrednich i bezpośrednich
  • Montaż i demontaż przekładników prądowych
  • Przeprowadzanie kontroli układów pomiarowych półpośredniego i bezpośredniego
  • Eksploatacja oraz zapewnienie i utrzymanie komunikacji systemu AMI TAN B i TAN C
  • Sprawdzanie stanu technicznego układu pomiarowego półpośredniego i bezpośredniego
  • Wymiana listwy i obwodów wtórnych w układach pomiarowych półpośrednich i bezpośrednich
  • Przebudowa lub dostosowanie układów pomiarowych do zmienionych warunków
  • Montaż i demontaż układu bilansującego i elementów komunikacyjnych w systemie AMI
  • Wstrzymanie i wznowienie energii elektrycznej w układach półpośrednich i bezpośrednich
  • Likwidacja nielegalnego poboru energii elektrycznej u odbiorców w tym współpraca w zakresie przeprowadzonych kontroli z półpośrednich i bezpośrednich

Nasze wymagania

  • Uprawnienia kwalifikacyjne "E”
  • Szkolenie z zakresu o ochronie danych osobowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość I obsługa komputera

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne