Główny Inżynier ds. Przyłączeń
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 08/AR/2024

Data zakończenia publikacji: 14.07.2024 r.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projekcie wdrożeniowym Centralnego Systemu Informacji Rynku Energii (CSIRE)
  • Monitorowanie procesów i komunikacji z CSIRE  w zakresie procesu przyłączenia podmiotów do sieci
  • Bieżąca analiza pojawiających się luk w rozwiązaniach wpływających na procesy i komunikację z CSIRE
  • planowanie i zlecanie zmian do procesów i dostawców systemów współpracujących w procesach przyłączeniowych i rozwojowych
  • Definiowanie wymagań biznesowych dla rozwoju systemów na potrzeby komunikacji z CSIRE w tym nowe procesy obsługiwane w CSIRE
  • Opracowywanie procesów i procedur wewnętrznych w zakresie współpracy z CSIRE z obszaru przyłączeń
  • Kontrola zakresu wprowadzonego rozwiązania oraz obsługa potencjalnych zmian

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne)
  • 3 - letnie doświadczenie zawodowe we wdrażaniu i rozwoju bazodanowych systemów informatycznych
  • Znajomość języka komputerowego SQL oraz umiejętność analizy złożonych baz danych
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności biegła znajomość MS Excel
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Uprawnienia z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych „E” lub „D”
  • Wiedza na temat rozwiązań technicznych stosowanych w sieciach elektroenergetycznych
  • Znajomość ustawy Prawo energetyczne oraz powiązanych aktów wykonawczych
  • Prawo jazdy kat. B

 To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat z nastawieniem na długofalową współpracę
  • Pracę w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zaangażowany, zgrany zespół specjalistów
  • Możliwość samodzielnego działania i wpływania na funkcjonowanie firmy
  • Potencjał do rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Wsparcie opiekuna w okresie wdrożeniowym
  • Doceniamy ludzi z pasją
  • Bogaty pakiet korzyści pozapłacowych
  • Brak dresscode
  • Wiata rowerowa

Cały zespół Biura Przyłączeń i Rozwoju liczy 18 osób i jest odpowiedzialny m.in. za opracowanie koncepcji rozwoju sieci elektroenergetycznej, przyłączanie do sieci od wydania warunków przyłączenia po realizację przyłączenia dla podmiotów przyłączanych na wysokim napięciu (110kV), a także odpowiada za nadzór procesowy nad całym obszarem przyłączeń i rozwoju w oddziałach spółki, jak również za współpracę z PSE S.A. i innymi OSD w zakresie rozwoju Krajowego Systemu Elektroenergetycznego.

Do naszego obecnie liczącego 3 osoby zespołu projektowego CSIRE poszukujemy kolejnych specjalistów. Projekt CSIRE ma na celu stworzenie systemu, w którym gromadzone będą wszystkie techniczne i handlowe informacje niezbędne do obsługi detalicznego rynku energii elektrycznej. CSIRE Posłuży każdemu uczestnikowi rynku energii, konsumentom, prosumentom, wytwórcom, sprzedawcom energii elektrycznej, a także operatorom systemów dystrybucyjnych oraz operatorowi systemu przesyłowego. Będzie to kluczowy system informacji, aby umożliwić im jednolitą i łatwo dostępną informację. Co ważne dostęp do informacji zapewniony zostanie dla wszystkich, na takich samych zasadach.

  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne