​Technik ds. Linii Elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Nr ref.: 29/MK/2023

Data zakończenia publikacji: 10.07.2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i przygotowanie prac na sieciach: SN, nn, stacjach SN/nn wraz z przygotowaniem informacji o klientach i powiadamianiem klientów o planowych przerwach w dostawach energii elektrycznej
  • Przygotowywanie pozycji do planów prac eksploatacyjnych oraz remontowych w zakresie linii SN i nN w Rejonie oraz planowanie, przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją tych planów
  • Prowadzenie odbiorów oraz sprawdzeń wykonania realizowanych prac na sieciach SN i nN
  • Dokonywanie oceny stanu technicznego linii SN, nN
  • Realizacja awaryjnych oględzin linii elektroenergetycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie w kierunku elektrotechnika lub elektroenergetyka
  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość, kreatywność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego, Standardów technicznych EOP
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne