Technik/ Młodszy Inżynier ds. linii elektroenergetycznych (umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Radziejów
Nr ref.: ZP04/JG/2024

Data zakończenia publikacji: 05.07.2024

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie pozycji do planów prac eksploatacyjnych oraz remontowych w zakresie linii nn w Rejonie oraz planowanie, przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją tych planów
  • Przygotowanie prac na liniach nn, w zakresie zleceń, koordynacji uzgodnień realizacji prac z obszarami Wykonawstwa i Dystrybucji wraz z przygotowaniem informacji o klientach i powiadamianiem klientów o planowych przerwach w dostawach energii elektrycznej
  • Udział w procesie realizacji uzgodnień dokumentacji projektowych dotyczących budowy i przebudowy linii elektroenergetycznych nn
  • Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z parametrami sieci oraz jakości energii elektrycznej na sieciach nn
  • Organizowanie i prowadzenie prac wycinkowych na sieci nn
  • Prowadzenie odbiorów oraz sprawdzeń wykonania realizowanych prac na liniach nn w Rejonie, w tym rozliczanie tych prac​

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (technik) lub wyższe techniczne (młodszy inżynier) - preferowane związane z elektryką/energetyką lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność rozmowy z klientem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

Mile widziane:

  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV i powyżej 1kV
  • Ogólna znajomość Norm i Aktów Prawnych w zakresie elektroenergetyki
  • Znajomość standardów technicznych obowiązujących w EOP
  • Umiejętność czytania Planów Zagospodarowania Terenu

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne