Kim jesteśmy i co robimy?

Pracujemy w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej – jedynej w Polsce organizacji, która dba o bezpieczeństwo na polskim niebie.

Nadzorowana i kontrolowana przez nas przestrzeń powietrzna liczy przeszło 334 tys. km2 i jest jedną z największych w Europie. Codziennie na pokładach samolotów przelatujących nad Polską znajduje się blisko pół miliona pasażerów. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce instytucją, która szkoli i zatrudnia cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego.

Działalność Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która dba o bezpieczeństwo żeglugi powietrznej w naszym kraju, to nie tylko kontrola ruchu lotniczego. PAŻP to także inne sektory takie jak finanse czy księgowość. Jesteśmy jednym organizmem, którego sprawne działanie zależy od współpracy wszystkich na naszym pokładzie.

Nasi pracownicy to wyjątkowi specjaliści o unikalnych kompetencjach

Mł. Specjalista / Specjalista ds. Nawigacji

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu w  Dziale Rozwoju i Wdrożeń Systemów NAV!

Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu działań systemów nawigacji satelitarnej oraz zagadnień związanych z propagowaniem fal radiowych, a dodatkowo cechuje Cię umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi, otwartość na zdobywanie nowej  wiedzy oraz umiejętność agregowania informacji z różnych źródeł, to czekamy na Twoją aplikację. Dołącz do naszego zespołu, w którym będziesz mógł/mogła proponować innowacyjne rozwiązania i wyciągać wnioski.

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Udział w opracowaniu planów rozwoju i modernizacji infrastruktury radionawigacyjnej;
  • Ocena potencjalnych lokalizacji elementów infrastruktury radionawigacyjnej pod kątem zapewnienia właściwego środowiska pracy (warunków propagacyjnych fal radiowych);
  • Udział w opracowywaniu i standaryzacji założeń technicznych dotyczących zakupu urządzeń lub systemów radionawigacyjnych;
  • Udział w pracach związanych z realizacją zadań inwestycyjnych, w tym pracach komisji przetargowych, związanych z zakupem i modernizacją urządzeń i systemów infrastruktury radionawigacyjnej;
  • Opiniowanie dokumentacji projektowej dotyczącej obiektów radionawigacyjnych;
  • Konsultowanie, w uzgodnieniu z komórkami eksploatacyjnymi, zagadnień technicznych z obszaru radionawigacji na potrzeby zadań inwestycyjnych, analiz bezpieczeństwa czy oceny planów rozwoju infrastruktury lotniskowej;
  • Udział w procesie opiniowania treści MPZP oraz planowanych inwestycji podmiotów trzecich pod kątem wpływu na pracę urządzeń radionawigacyjnych;
  • Monitorowanie GNSS;
  • Udział w pracach międzynarodowych grup roboczych w zakresie nawigacji.

Do realizacji zadań w tym obszarze potrzebujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w przypadku stanowiska  Młodszego Specjalisty oraz min. 5 letniego doświadczenia zawodowego w przypadku Specjalisty w

- jednostkach organizacyjnych na stanowiskach związanych z eksploatacją, naprawą, konstruowaniem urządzeń radionawigacyjnych lub telekomunikacyjnych;

- placówkach dydaktycznych na stanowiskach związanych z kształceniem specjalistów zakresie nawigacji, radiolokacji lub łączności;

- placówkach naukowych związanych z technologią CNS.

  • Wykształcenia wyższego technicznego ( inżynier/magister inżynier) kierunek – elektronika, telekomunikacja, nawigacja, transport lotniczy, geodezja i pokrewne;
  • Znajomości jęz. angielskiego: min. B2;
  • Znajomości oprogramowania MS Office (Excel, Word, Power Point);
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy;
  • Dyspozycyjności.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Poza pracą w zgranym zespole, ciekawymi zadaniami i wyzwaniami, możliwością rozwoju oferujemy inne benefity:

  • pakiet medyczny (w tym stomatologia)
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • program ubezpieczeniowo-oszczędnościowy
  • przychodnię zdrowia i ośrodek sportu w naszej siedzibie
  • ZFŚS (szeroka oferta dofinansowań)
  • bezpłatny parking
  • pracę w formie hybrydowej po 3 miesięcznym okresie próbnym

Zapraszamy do aplikowania!

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem danych osobowych jest Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, ul. Wieżowa 8, 02-147 Warszawa. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: [email protected]

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 221 § 1  Kodeksu Pracy , tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/Pana, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia będą przetwarzane na mocy Kodeksu Pracy (RODO art. 6 ust. 1 lit c), natomiast inne dane, które dobrowolnie wskaże  Pani/Pan w dokumentach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeśli w dokumentach rekrutacyjnych zostały zawarte dane wrażliwe, np. dane dotyczące zdrowia, będą one przetwarzane również na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art. 9 ust. 2 lit. a). Powyższe zgody wyraża Pani/Pan poprzez wyraźne działania jakim jest przesłanie do Administratora dokumentów aplikacyjnych (zgoda konkludentna). Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest  przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe zostaną usunięte nie później aniżeli 6 miesięcy po jego zakończeniu.

Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe także w kolejnych procesach rekrutacyjnych, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie (zgoda wyrażana jest po przez zaznaczenie checkbox). W takim przypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania tej zgody, lecz nie dłużej niż rok.

Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone dostawcom systemów i usług IT oraz firmom wspierającym proces rekrutacji, z którymi współpracuje Administrator i mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek. W zakresie wynikającym z RODO i z ograniczeniami w nim wskazanymi posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych mieszczącego się przy ulicy Stawki 2 w Warszawie. Więcej informacji dostępnych pod adresem www.uodo.gov.pl.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.