Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Logistyki i Magazynu

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie
Numer referencyjny: KLM/06/DPM/AO

Opis stanowiska

Obowiązki:

 • Koordynowanie pracy działu logistyki i magazynu
 • Ustalanie przepływów materiałowych wewnętrznych i zewnętrznych
 • Organizowanie załadunków z firmami przewozowymi
 • Analiza dostępności maszyn
 • Planowanie produkcji dla wszystkich maszyn, montaży – produkty finalne i półwyroby. Ustalanie kolejności realizacji produkcji
 • Planowanie zakupów i wyposażenie niezbędnego dla poprawnego działania działu – przygotowywanie budżetu Kapex
 • Kontrola KPI, dzienna, tygodniowa, miesięczna. Kontrola kosztów transportu
 • Przygotowywanie i wdrożenie udogodnień w systemie AS400 na potrzeby działu

Wymagania

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Dokładność, odpowiedzialność
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średniozaawansowanym
 • Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji
 • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, urządzeniami pomiarowymi  oraz dokumentacją techniczną
 • Znajomość metodologii Kaizen, PDCA, KPI, Lean

Oferujemy

Oferujemy:

 • Atrakcyjne warunki finansowe
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Atrakcyjną lokalizację zakładu pracy (dobre możliwości dojazdu)
 • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

1. Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., ul. Damrota 6/301, 40-022 Katowice, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: cv@dpm.com.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres realizacji procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 70 miesięcy.

Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem centrala@dpm.com.pl.

2.Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., ul. Damrota 6/301, 40-022 Katowice danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

3. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: cv@dpm.com.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.