Diagnostyka Sp. z o.o.

Diagnosta Laboratoryjny

Miejsce pracy: Szprotawa
Region: lubuskie

Opis stanowiska

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
  • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności współdziałania

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwy też kontrakt lub umowa zlecenie)

Nasi pracownicy na co dzień:

  • pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
  • mają możliwość otworzenia i dofinansowania specjalizacji
  • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia, zniżek na badania laboratoryjne, kursów językowych on-line
  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych i programach poleceń pracowników

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Diagnostyka Sp. z.o.o. (z siedzibą przy ul. Prof. M Życzkowskiego 16 31-864 w Krakowie) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem : rekrutacja@diag.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich oddanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) . Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia, lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przeniesienia podanych danych (na których przeniesienie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz się kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: inspektor@diag.pl

Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego, a  gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacja przez okres 6 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego.