AP Vector sp. z o. o. sp. k.

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Wspólnie z firmą produkcyjną, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik ds. utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Września
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Zadania:

  • Kontrola techniczna nad fragmentem powierzonej produkcji,
  • Bieżący nadzór nad usterkami i problemami produkcji,
  • Przeprowadzanie konserwacji, napraw i remontów,
  • Ustawianie komponentów szaf sterowniczych,
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane: Elektrotechnika, Elektronika,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia E1/D1 mile widziane,
  • Znajomość sterowników PLC Siemens - mile widziana,
  • Umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o zagranicznym kapitale,
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premie i prowizje,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Administratorem danych jest Ap Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.