Jeronimo Martins Polska S.A.

O tym, dlaczego warto robić zakupy w Biedronce, pewnie dobrze wiesz.

Ale czy wiesz, dlaczego warto u nas pracować?

Ponieważ jesteśmy liderem rynku

Biedronka to ponad 2700 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Regularnie kupuje u nas aż 74% Polaków. Naszą pasją są świeże produkty i wysoka jakość codziennych zakupów. Dołączając do Jeronimo Martins Polska, dołączasz do największej prywatnej firmy w Polsce!

Ponieważ dbamy o naszych pracowników

W całej Polsce zatrudniamy ponad 65 tys. osób. Zapewniamy im zróżnicowany pakiet socjalny, atrakcyjne wynagrodzenia i możliwość pracy blisko domu. Korzystamy z międzynarodowych dobrych praktyk Jeronimo Martins.

Ponieważ z nami możesz się rozwijać

Sklep, magazyn, biuro, apteki i drogerie – każda ścieżka zawodowa w Jeronimo Martins daje Ci szerokie perspektywy rozwoju. Dołącz do zespołu Jeronimo Martins Polska S.A.

Rozwijaj z nami największą sieć detaliczną w Polsce!

Sprzedawca - Kasjer

Miejsce pracy: Wągrowiec
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: M3_D51

Opis stanowiska

Zadania, które na Ciebie czekają:

- Obsługa Klienta

- Obsługa kasy

- Praca z towarem

- Prace porządkowe

- Dbanie o ekspozycję towaru

Wymagania

 Oczekujemy od Ciebie:

- Łatwości nawiązywania kontaktów

- Chęci do pracy w zespole

- Otwartości na kontakt z Klientem

- Gotowości do uczenia się nowych rzeczy

- Dokładności w wykonywaniu zadań

- Umiejętności interpersonalnych

- Zaangażowania

- Entuzjazmu

- Gotowości do pracy fizycznej

- Nastawienia na współpracę

Oferujemy

 W zamian gwarantujemy:

- Umowę o pracę

- Wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb

- Naukę wszystkiego co ważne w handlu

- Wdrożenie i wsparcie

- Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

- Możliwość podwyżki już w drugim roku pracy

- 20 różnych programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie

- Pracę blisko domu

Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf