HR Contact

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej w centrum handlowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/03/19/KP, Lokalizacja: Kamień Pomorski

Kierownik Apteki Kamień Pomorski

Miejsce pracy: Kamień Pomorski
Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: KA/03/19/KP

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Zarządzanie personelem apteki.
  • Prowadzenie dokumentacji aptecznej zgodnie z procedurami.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu.
  • Doskonała praca z pacjentem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię.
  • Specjalistyczne szkolenia rozwijające zawodowo oraz płynnie wprowadzające na stanowisko pracy.
  • Zestaw benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i in.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
CAZ: 11828

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR Contact S.C., Jasionka 954, 36-002 Jasionka, NIP: 8133701881, REGON: 360905430, adres elektroniczny: hello@hrcontact.co. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi artykuł 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzimy działania rekrutacyjne, na stanowiska i w branżach zgodnych z Pani/Pana profilem zawodowym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych, nie dłużej jednak niż przez 5 lat od otrzymania Pani/Pana dokumentów aplikacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo żądania Administratora dostępu do danych, które Pani/Pana dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Posiada Pani/Pan uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, brak ich podania uniemożliwi nam jednak przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych z Pani/Pana udziałem. Pani/Pana dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.