Pekabex Pref S.A.

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Dajemy pracę ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Monter Konstrukcji prefabrykowanej – Cieśla budowlany
Miejsce pracy: cała Polska

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Świebodzin, Zielona Góra, Nowa Sól, Żary
Region: lubuskie
Numer referencyjny: Nr ref: 1/2018/MONT

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach prefabrykowanych (budynki przemysłowe, fabryki, hale, hangary itp.) na terenie całej Polski
  • Możliwość wyjazdu do Pracy na terenie Szwecji po zdobyciu doświadczenia

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie min. 1 rok
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych specjalizowanych (I WJO) i podestów ruchomych (IP) będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w grupie/zespole
  • Dokładność i rozwaga w wykonywaniu prac
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń

Oferujemy

Korzyści pracy w Grupie Pekabex

  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki
  • 500 zł za rekomendację pracownika
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • Świeże owoce
  • Wsparcie z ZFŚS
  • Praca zdalna
  • Nauka języków obcych
  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych)
  • Udział w projektach (w tym zagranicznych – Szwecja, Niemcy)
  • Szkolenia techniczne
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Konkursy dla pracowników
  • Wsparcie dla cudzoziemców

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.