PPG Industries Poland

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.ppg.com i śledź PPG na LinkedIn.

Technik Procesu

Miejsce pracy: Cieszyn
Region: śląskie

Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Wsparcie Technologa w rzetelnym i terminowym wykonywaniu zadań związanych z projektowaniem i aktualizacją dokumentacji technologicznej w tym instrukcji, procedur, kart operacyjnych
  • Udział w optymalizacji procesów oraz linii produkcyjnych ze szczególnym naciskiem na poprawę wydajności oraz ciągłe usprawnianie procesu pod względem, jakości, niezawodności, produktywności: CPU, AMU, Cycle Time, OTIF, Tons per head, SRC
  • Współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu nowych surowców i technologii
  • Udział w procesie rozwiazywania bieżących problemów produkcyjnych (Problem solving, root cause anlysis)
  • Udział w projektach dotyczących optymalizacji i reorganizacji produkcji w zakładach PPG w regionie EMEA

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu? APLIKUJ TUTAJ.

W PPG szanujemy różnice wynikające z doświadczenia, punktu widzenia, przeżyć, rasy, wieku, pochodzenia, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, czy tożsamości płciowej, a także ekspresji, uwarunkowań kulturowych, zainteresowań, geografii lub stylu. Dążymy do tworzenia środowiska sprzyjającego współpracy, w którym każdy ma szanse odnieść sukces.