PPG Industries Poland

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Region: lubuskie

Opis stanowiska

Jeśli chciałbyś zajmować się:

  • Sprzedażą nowoczesnych produktów dekoracyjnych w Centrum Dekoral Professional
  • Profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych produktów
  • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z obsługiwaną grupą klientów
  • Kształtowaniem pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta
  • Dbaniem o wygląd sklepu i ekspozycję towaru

Wymagania

Wymagania:

Jeśli jesteś taki jak my - zaangażowany i zmotywowany do pracy, a dodatkowo:

  • Pracowałeś już z klientem i możesz pochwalić się sukcesami w jego obsłudze
  • Znasz techniki sprzedaży i podstawowe zasady obsługi klienta
  • Jesteś konsekwentny w działaniu, nie poddajesz się łatwo na drodze do celu i lubisz pracę w zespole, który wspólnie gra do jednej bramki
  • Potrafisz obsługiwać programy MS Office i pocztę elektroniczną, a dodatkowo obsługiwałeś kasę fiskalną
  • Wiesz już trochę na temat materiałów budowlanych, w tym produktów farbiarskich

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dołączenie do firmy, która wykorzysta Twój entuzjazm i umiejętność pracy z ludźmi
  • Umowa o pracę, możliwość kształtowania swoich zarobków (podstawa + premia zależna od wyniku)
  • System szkoleń dostarczający szeroką wiedzę produktową i rozwijający umiejętność obsługi klienta, a w początkowym okresie pracy – wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach ze strony przełożonych i współpracowników

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, APLIKUJ TUTAJ.

W PPG szanujemy różnice wynikające z doświadczenia, punktu widzenia, przeżyć, rasy, wieku, pochodzenia, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, czy tożsamości płciowej, a także ekspresji, uwarunkowań kulturowych, zainteresowań, geografii lub stylu. Dążymy do tworzenia środowiska sprzyjającego współpracy, w którym każdy ma szanse odnieść sukces.

O nas

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.ppg.com.

Tak jak i Ty, chcemy zmienić świat.