Dla naszego Klienta, wiodącego producenta opakowań tekturowych, poszukujemy osoby z kompetencjami i doświadczeniem, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Buyer

Miejsce pracy: Lubliniec
Region: śląskie
Numer referencyjny: B/01/DPM

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Realizacja zakupów materiałów, produktów oraz usług zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Monitorowanie oraz rozwój obecnego portfela dostawców
  • Tworzenie oraz wysyłanie zamówień dla określonych kategorii
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień, utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami
  • Weryfikacja dokumentów
  • Rozwiązywanie problemów i wyjaśnianie rozbieżności związanych z procesem zakupów i dostaw
  • Monitorowanie KPI dostawców
  • Monitorowanie i analiza bieżącej sytuacji rynkowej
  • Optymalizacja kosztów we wszystkich kategoriach zamówień
  • Przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej

Wymagania

Poszukujemy osób spełniających kryteria:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji zakupów materiałów i usług w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów
  • Łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu dobrych kontaktów i relacji z innymi
  • Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów: szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, fundusz socjalny
  • 4-tygodniowe szkolenie wdrożeniowe
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych obowiązków

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DPM Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.