Dla naszego Klienta, jednego z czołowych przedsiębiorstw branży spożywczej, specjalizującego się w sprzedaży detalicznej, poszukujemy osoby z kompetencjami i doświadczeniem, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

 Kierownik ds. zakupów

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Numer referencyjny: KZ/01/DPM

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Zarządzanie powierzonymi grupami asortymentowymi
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Odpowiedzialność za produkt (wprowadzenie + rozwój)
  • Współtworzenie materiałów reklamowych
  • Kontrola realizacji warunków handlowych oraz nadzór nad kontraktami

Wymagania

Poszukujemy osób spełniających kryteria:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w Dziale Zakupów w branży spożywczej
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie w realizację zadań, umiejętność ustalania priorytetów
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (posługiwanie się dwoma językami będzie zdecydowanym atutem)

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Konkurencyjne  wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Brak monotonii i różnorodność zadań
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych obowiązków, w tym samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DPM Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.