Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby z doświadczeniem, kompetencjami oraz wiedzą, zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Kierownik Działu Planowania Produkcji

Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: PP/10/DPM

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Bieżące zarządzanie Działem Planowania Produkcji
  • Operacyjne zarządzanie przygotowywaniem planów produkcji zgodnie z potrzebami rynkowymi i z uwzględnieniem ograniczeń i szans produkcyjnych
  • Rozliczanie, nadzór i kontrola terminowości wykonania planów produkcji
  • Bliska współpraca ze wszystkimi działami wewnętrznymi, w szczególności z Działem Sprzedaży
  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji
  • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • Planowanie, optymalizacja i zarządzanie zakupami surowców i opakowań

Wymagania

Poszukujemy osób spełniających kryteria:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, statystyka, inżynieria produkcji
  • Doświadczenie w pracy w obszarze planowania produkcji
  • Znajomość zasad planowania procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • Umiejętność zarządzania zapasami produkcyjnymi
  • Znajomość systemów ERP w zakresie obszaru planowania produkcji
  • Znajomość pakietu MS Office (gł. Excel)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DPM Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.