GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w NEUCA S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant telefoniczny (branża farmaceutyczna - 1/2 etatu)

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta? Chcesz się rozwijać i jesteś urodzonym optymistą? Zależy Ci na umowie o pracę? Aplikuj!

Poszukujemy osób:

  • które nie boją się telefonicznego kontaktu z klientem,
  • są komunikatywne, otwarte oraz zorientowane na klienta,
  • mają pozytywne usposobienie,
  • są gotowe do rozwijania swoich umiejętności.

Wymagania

Jakie są obowiązki konsultanta?

  • przyjmuje zamówienia na leki,
  • informuje o promocjach,
  • udziela informacji aptece o cenach i dostępności preparatów,
  • sprawdza nasze stany magazynowe.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • umowę o pracę- od pierwszego dnia pracy!
  • możliwość pracy na 1/2 etatu w godzinach popołudniowych,
  • bogaty pakiet benefitów (np. karta luxmed i multisport),
  • gwarantowaną podstawę a także motywujący system premiowy,
  • niepowtarzalną atmosferę i zgrany zespół,
  • skuteczny system adaptacji, który pomoże Ci się wdrożyć w nowe obowiązki,
  • udział w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie farmaceutycznej będącej liderem na rynku,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, korzystając z przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.