Dla Naszego Klienta - firmy oferującej usługi w zakresie dostaw maszyn, części zamiennych oraz specjalistycznego serwisu dla branży przetwórstwa surowców mineralnych - w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w 3 regionach: śląskim, mazowieckim oraz zachód-północ

 Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region: śląskie
Numer referencyjny: RKS/07/DPM

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Praca w danym regionie – woj. śląskie, mazowieckie lub region zachód-północ
  • Sprzedaż maszyn, urządzeń oraz doradztwo techniczne
  • Budowanie kontaktów biznesowych i rozszerzanie zakresu współpracy z dotychczasowymi Klientami w oparciu o regularne wizyty handlowe
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klientów i politykę sprzedażową Spółki, realizacja celów sprzedażowych
  • Analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych
  • Proponowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej
  • Raportowanie do dyrektora oddziału

Wymagania

Poszukujemy osób spełniających kryteria:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej, kopalnianej
  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny (praca w terenie)
  • Umiejętność pracy na targetach sprzedażowych
  • Umiejętność pozyskiwania oraz obsługi Klientów biznesowych
  • Umiejętności komunikacyjne, handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętność przygotowania ofert handlowych oraz prowadzenia rozmów handlowych z Klientami
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dużym atutem

Oferujemy

Klient oferuje:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje od obrotu
  • Telefon, komputer oraz samochód służbowy
  • Dużą samodzielność w działaniu

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DPM Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.