W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice,bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z internetu.

Vendor Manager

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Realizacja zakupów sprzętu IT (sprzęt pracowniczy, sprzęt serwerowy) oraz oprogramowania dla pracowników grupy Onet-RASP
  • Obsługa zamówień przez system zakupowy ESOD+SAP (wycena zleceń zakupowych, uruchamianie procesu akceptacji, tworzenie zlecenia zakupowego, realizacja w terminie)
  • Dekretacja FV na zakupiony towar (opisywanie FV)
  • Współpraca z osobami zarządzającymi majątkiem firmy (Asset Manager) oraz osobami odpowiedzialnymi za użytkowane oprogramowania (License Manager)
  • Prowadzenie ewidencji zakupów. Raportowanie wydatków miesięcznych oraz prognozowanie wydatków na kolejny miesiąc
  • Raportowanie realizacji wykonania budżetu na dany rok (kontrola bieżąca)
  • Negocjowanie umów, cen z dostawcami na kupowany towar. Rekomendacje wyboru
  • Uzgadnianie specyfikacji zakupu z właścicielem biznesowym (doprecyzowywanie)
  • Tworzenie planów budżetowych na kolejne lata z uwzględnieniem standardów oraz strategii grupy
  • Opracowanie strategii zakupowej dla danej kategorii
  • Wsparcie użytkowników pod kątem doradztwa technicznego oraz teleinformatycznego

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub informatyczne)
  • Min. 1 letnie doświadczenie w pracy z procesami zakupowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności biegła znajomość Excell)
  • Umiejętność opracowywania zapytań ofertowych
  • Umiejętność pracy z dokumentami formalno-prawnymi
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Umiejętności negocjacyjne (warunki współpracy, zapisy umów, kwoty)
  • Umiejętność budowania relacji z dostawcami i wywierania wpływu
  • Zorientowanie na wynik
  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • Umiejętność pracy indywidualnie oraz zespołowo

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę dla najbardziej rozpoznawalnych marek mediowych w Polsce
  • Pracę z inspirującymi ludźmi w inspirującym środowisku
  • Pakiet świadczeń socjalnych dostosowany do indywidualnych potrzeb (program kafeteryjny)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.