SUEZ Polska

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Pracownik do Prac Porządkowych

(sprzątanie, praca przy zieleni)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Wykonywanie prac związanych ze sprzątaniem ręcznym oraz pielęgnacją zieleni (prace na wysokości).

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Sumienności i dokładności;
  • Dyspozycyjności;
  • Gotowości do pracy na powietrzu, w nocy oraz w systemie zmianowym.
  • Mile widziani:
    • Kierowcy kat. B i C;
    • Kierowcy ciągnika;
    • Pilarze (linkarze).

Oferujemy

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (np. bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś:

  • kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 – 17:00 pod numerem: 515 224 094

lub

  • poprzez przycisk:

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 23 lipca 2017 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.