DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Programista (Zespół International Products)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Jakie zadania i obowiązki na Ciebie czekają?:

  • Tworzenie serwisów o wysokiej wydajności i oglądalności.
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji związanych z serwisami internetowymi.
  • Opracowanie kierunku rozwoju aplikacji oraz udział we wdrożeniach.
  • Tworzenie testów i dokumentacji do aplikacji.
  • Monitorowanie i usprawnianie systemów, eliminowanie przyczyn występowania problemów.
  • Optymalizacja działania serwisów internetowych.
  • Czynny udział w poprawianiu i kontrolowaniu jakości kodu poprzez code review.

Wymagania

Czego oczekujemy :

  • Minimum 2-letniego doświadczenia.
  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w języku Javascript (es5 i es6).
  • Znajomości Node.js.
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień programowania asynchronicznego.
  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności pracy z użyciem systemów kontroli wersji GIT.
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Idealnie jeśli jesteś programistą, który posiada:

  • Doskonałą znajomość technologii Web – CSS, HTML.
  • Znajomość języków dynamicznych arkuszy styli – Less albo Sass(SCSS).
  • Praktyczną znajomość frameworków i bibliotek Javascript: Express, RequireJS, EmberJs, Gulp.
  • Znajomość technologii: SOLR, Redis, Cassandra, PostgreSQL.
  • Znajomości metodyk TDD i rozwiązań CI.
  • Podstawową znajomości zasad produkcji oprogramowanie według założeń SCRUM.
  • Wiedzę z zakresu najnowszych trendów i technologii tworzenia aplikacji w przeglądarce.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole pasjonatów i ekspertów technologii
  • Ciągłą styczność z nowoczesnymi rozwiązaniami IT
  • Zdobywanie nowych umiejętności i pogłębianie wiedzy technologicznej
  • silne wsparcie w okresie wdrożenia w prace zespołu
  • Stabilne środowisko pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.