GRUPA NEUCA

Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie

Koordynator ds. Wsparcia Aptek

Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: KWAT/06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie aptek do współpracy w ramach oferowanych przez Grupę NEUCA programów detalicznych,
  • Kompleksowe doradztwo i obsługę aptek,
  • Wsparcie klientów w zakresie realizacji ustaleń wynikających ze współpracy,
  • Doradztwo dotyczące optymalizacji rozwiązań handlowych i marketingowych,
  • Realizację celów sprzedażowych i odsprzedażowych,
  • Prowadzenie szkoleń dla personelu apteki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów ( mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów do sieci w branży farmaceutycznej lub FMCG),
  • Popartego udokumentowanymi sukcesami doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • Wysokiej orientacji na realizację celów,
  • Efektywnego przeprowadzania szkoleń i prezentacji,
  • Umiejętności sprzedażowych, priorytetyzacji zadań oraz  prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie.

Oferujemy

Osobie, która obejmie to stanowisko oferujemy:

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę,
  • Szkolenia rozwijające kwalifikacje zawodowe,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop oraz tablet).