Programista Frontend

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy Front End Developera, który dołączy do zespołu rozwijającego jeden z największych systemów elektronicznych poczty w Polsce - Onet Poczta. Jako członek zespołu będziesz brał[a] udział w pracach rozwojowych aplikacji WebMail (front Onet Poczty) z uwzględnieniem wpływu na kierunek jej rozwoju, kształtowanie stosu technologicznego i dobór architektury.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Biegłej znajomości JavaScript, zagadnień crossbrowser oraz technologii frontowych (np. React)
  • Doświadczenia w tworzeniu API (REST, RPC) do komunikacji z BackEnd
  • Praktycznych umiejętności w pisaniu testów jednostkowych oraz stosowaniu technik inspekcji kodu
  • Doświadczenia w zarządzaniu kodem źródłowym (wersjonowaniu) z wykorzystaniem Stasha i/lub Gita/SVNa

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji współbieżnych i rozproszonych
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość języka Python

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do w pełni autonomicznego zespołu, który pracuje w modelu DevOps i rozwija system Onet Poczty
  • Pracę z językami Python, JavaScript i C++ oraz relacyjnymi (MySQL) i nierelacyjnymi bazami danych (Couchbase, Redis, Solr, Cassandra)
  • Możliwość zmierzenia się z problemami rozwiązań w skali komercyjnej oraz budowy systemu opartego o chmurę
  • Realny wpływ na decyzje architektoniczne i dotyczące wyboru stosu technologicznego tworzonych rozwiązań

A ponadto:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Budżet na szkolenia i konferencje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobry sprzęt :)
  • Dużo kawy :)