GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w Grupie NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Telefonicznej Sprzedaży Szpitalnej- Lecznictwo Zamknięte

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Numer referencyjny: STSS/05

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie zamówień od naszych stałych klientów,
  • przygotowywanie zleceń klientów,
  • przyjmowanie i rozwiązywanie reklamacji,
  • informowanie klientów o ewentualnych brakach i terminach dostarczenia brakujących preparatów,
  • monitorowanie problemów zgłaszanych przez klientów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości rynku farmaceutycznego,
  • komunikatywności i przyjaznego nastawiania do klientów,
  • zorientowania na cel i determinacji w działaniu,
  • otwartości na zmiany,
  • samodzielności,
  • chęci do podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet benefitów,
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • wsparcia na początkowym etapie pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.