GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w ramach Departamentu Marketingu Handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Promocji

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: MSP/05

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie serwisów marketingowych oraz akcji promocyjnych,
  • rozliczanie i podsumowanie akcji promocyjnych oraz przedstawienie wniosków i rekomendacji,
  • współpracę z klientami wewnętrznymi w zakresie prowadzonych działań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności analitycznego myślenia,
  • dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • dokładności i skrupulatności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę na czas określony, z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji,
  • profesjonalne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.