W DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Inżynier jakości oprogramowania mobile - Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

Oto główne wyzwania, które mamy dla Ciebie:

  • Definiowanie standardu testów i procesu testowania mobilnych projektów
  • Budowanie i utrzymanie narzędzi do testów oraz środowiska testowego
  • Wnoszenie wkładu do dokumentacji projektowej w zakresie jakości i testów
  • Poznawanie i ocenianie zewnętrznych narzędzi do testów oraz analityki
  • Definiowanie metryk jakości oraz tworzenie narzędzi do ich pomiaru
  • Analizowanie wymagań projektowych oraz tworzenie strategii testów
  • Zbieranie wyników testów i dostarczanie raportów jakości
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakości całego portfela aplikacji mobilnych
  • Wsparcie kolegów, zespołów oraz całej organizacji w obszarze jakości i testów
  • Mierzenie jakości aplikacji wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Współpraca z zespołami mobilnymi, klientami oraz zewnętrznymi i wewnętrznymi zespołami testowymi
  • Wsparcie Product Ownera podczas przygotowania specyfikacji oraz zespołu programistycznego podczas testowania

Wymagania

Wymagania jakich oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętności do kierowania zmianami w zespołach, organizacji
  • Umiejętność szybkiego uczenia, adaptacji i zastosowania wiedzy w praktyce
  • Doświadczenie w budowaniu strategii testowania i planowania projektów oprogramowania dla mobile
  • Doświadczenie w testowaniu stabilności, użyteczności oraz bezpieczeństwa  aplikacji mobilnych, umiejętność rozróżnienia testów na Androida, iOS i stronami WWW
  • Doświadczenie w budowaniu narzędzi testowych i wiedza na temat dostępnych narzędzi do testów, monitorowania i analityki
  • Umiejętność programowania i chęć pisania kodu i skryptu - jeśli to konieczne
  • Czujesz się dobrze w środowisku agile i wiesz na czym polega praca z programistami oraz Product Ownerem
  • Wiedza o najlepszych praktykach w zakresie mierzenia i raportowania danych
  • Zwracasz uwagę na szczegóły i podchodzisz kreatywnie do rozwiązywania problemów
  • Jest dla Ciebie ważne aby zapewnić lepszą jakość z każdą iteracją
  • Potrafisz sprawić aby trudne problemy stawały się prostsze
  • Czujesz się dobrze zarówno w pracy zespołowej, jak i indywidualnej

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach informatycznych wpływających na przyszłość firmy i jej 23 milionów użytkowników
  • Dostęp do najwyższej klasy technologii używanej w dużej skali
  • Możliwość rozwoju w najnowszych technologiach mobilnych
  • Pracę w zespole wybitnych ekspertów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę firma-firma
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Świetną atmosferę pracy

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.