InPost S.A.

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską, będąc częścią Grupy Kapitałowej Integer.pl. Realizujemy innowacyjne projekty z obszaru logistyki i e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Staż we współpracy z Urzędem Pracy

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Staż z Urzędu?

Czemu NIE! :-)

Przygotowaliśmy ofertę współpracy z krakowskim Urzędem Pracy.

Ma na celu ukierunkować nieaktywnych zawodowo, potencjalnych pracowników naszej Firmy.

Zachęcamy do współpracy z naszymi działami administracyjnymi, wsparcia sprzedaży, obsługi Klienta, czy produkcji.

Wymagania

- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

- Sumienność, dokładność, zaangażowanie

- Nastawienie na osiąganie celów

- Otwartość do pracy zespołowej

Oferujemy

- 6 do12 miesięczny płatny staż

- Możliwość dołączenia na stałe do zespołu na podstawie umowy o pracę

- Ukierunkowanie zawodowe we współpracy z wewnętrznymi doradcami personalnymi

- Dalszy rozwój wewnątrz struktur naszej firmy

Administratorem danych jest Integer Group Services Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-624, Malborska 130 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.