InPost S.A.

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską będąc częścią Grupy Kapitałowej Integer.pl. Realizujemy innowacyjne projekty z obszaru logistyki i e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Staż rozwojowy- InLogistics®

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Staż dedykowany wszystkim, którzy chcą poznać tajniki operacji logistycznych w nowoczesnej firmie kurierskiej.

Jesteś w trakcie studiów logistycznych? Chcesz poznać drogę paczki w firmie, która jako jedyna na polskim rynku używa innowacyjnych paczkomatów?

A może interesują Cię operacje magazynowe?

Czy po prostu na własne oczy chcesz zobaczyć co zrobić aby paczki trafiły do Klientów nawet poniżej 24h w całej Polsce?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś/eś tak, nie zwlekaj! Dołącz do nas!

Dodatkowo rozwiniesz swoje umiejętności analityczne oraz będziesz miał okazje poznać nasz paczuchowy system.

Czekamy na Ciebie, abyś wkrótce wykorzystał swoje umiejętności w praktyce.

Wymagania

- Studenci IV i V roku studiów logistycznych oraz absolwenci

- Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu

- Oczekujemy, że będziesz sprawnie analizować problem i wyciągać trafne wnioski

-  Długa praca przed komputerem nie może Cię nużyc, pamiętaj, że pliki w excelu będą bardzo złożone :-)

- Silna motywacja i optymizm pomogą Ci nawiązać długofalowe relacje z Twoim kreatywnym zespołem

Oferujemy

- Płatny staż, dostosowany do grafiku na Uczelni

- Opiekę merytoryczną ukierunkowanego na Twój rozwój Opiekuna

- Duża dawkę wiedzy praktycznej

- Udział w ambitnych projektach

- Możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszych stażystów!

Administratorem danych jest Integer Group Services Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-624, Malborska 130 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.