InPost S.A.

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską będąc częścią Grupy Kapitałowej Integer.pl. Realizujemy innowacyjne projekty z obszaru logistyki i e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Staż rozwojowy- InContact®

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Zapraszamy wszystkich paczuchoholików do wstąpienia w szeregi naszych pracowitych konsultantów.

Szukamy otwartych ludzi na nowe doświadczenia z naciskiem na pracę zespołową, nie zapominając o najważniejszym – poczuciu humoru! :-)

Jeżeli poszukujesz rozwoju w nowoczesnej firmie, a obsługę paczkomatu masz w jednym paluszku, to jest to zajęcie dla Ciebie.

Nie zwlekaj! Nasz pomysłowy i wesoły zespół przyjmie Cię z otwartymi ramionami, by w dalszym ciągu dzielnie wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów.

Wymagania

- Studenci IV i V roku studiów magisterskich,  absolwenci

- Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu

- Otwartość na klienta, cierpliwość, empatia

- Komunikatywność i dobra dykcja

- Tolerancja na pracę z wymagającym klientem

- Duże pokłady optymizmu :-)

Oferujemy

- 3 miesięczny płatny staż, dostosowany do Twojego grafiku na uczelni

- Szereg szkoleń realizowanych przez profesjonalnego trenera wewnętrznego

- Opiekę merytoryczną i  wsparcie zespołu

- Najlepsi stażyści będą mieć możliwość pozostać w naszym zespole!

Administratorem danych jest Integer Group Services Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-624, Malborska 130 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.