InPost S.A.

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską będąc częścią Grupy Kapitałowej Integer.pl. Realizujemy innowacyjne projekty z obszaru logistyki i e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Praktyki bezpłatne

Miejsce pracy: Kraków, Zabierzów (pow. krakowski)
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Zapraszamy na bezpłatne letnie praktyki we wszystkich działach naszej firmy.

Dzięki praktyce zdobędziesz niezbędne na rynku pracy doświadczenie zawodowe.

Pomożemy Ci także ukierunkować się zawodowo.

Możesz liczyć  na pełne wsparcie naszych Pracowników, którzy gwarantują, że nie będziesz się nudził :-)

Wymagania

- Studenci IV i V roku studiów magisterskich

- Uczniowie szkół średnich i zasadniczych

- Dyspozycyjność min 30 godzin w tygodniu

- Chęć zdobywania wiedzy

- Pozytywne nastawienie i optymizm

- Dobra organizacja pracy

Oferujemy

Realizację Twoich obowiązkowy praktyk z uczelni.

Możemy Cię zapewnić, ze będą ściśle związane z kierunkiem Twoich studiów.

Gotowy by zacząć ciekawą przygodę???

Zapnij pasy, startujemy z rekrutacją!!

Administratorem danych jest Integer Group Services Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-624, Malborska 130 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.